DOM / MIESZKANIE

standard deweloperski 

"Pomagamy urządzać" to prosty sposób na urządzenie nowego mieszkania czy domu. Nie masz pomysłu na wnętrze? Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak urządzic?

Zastanawiasz się czy urządzać z architektem czy może jednak samemu?
Zacznij z nami!

Urządzasz nowe mieszkanie lub dom? Przed Tobą wiele decyzji na temat tego jak urządzić swoje wymarzone cztery kąty. Przestrzeń, która powstanie powinna spełniać wszystkie Twoje oczekiwania, zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Naszym celem jest ułatwienie Ci tego procesu, aby wykańczanie i aranżacja wnętrza była prosta i przyjemna.

Kupione i co dalej?

 

Jak pomagamy urządzać
nowe mieszkanie lub dom?

Poniżej znajdziesz różne programy wsparcia w urządzaniu nowego mieszkania / domu, które przygotowaliśmy przy współpracy z architektami, projektantami czy dekoratorami wnętrz.
Znajdź i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twojej sytuacji i potrzebom. 

JAK TO DZIAŁA?

Wypełnij poniższe informacje, dołącz wymiary, rzut / plan mieszkania, domu czy pomieszczenia, zdjęcia (jeśli posiadasz) i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, założeniach i inspiracjach. Nie możesz sobie poradzić z formularzem? Masz pytania? Zadzwoń do nas!

KROK 1

POKAŻ NAM
SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Prześlij nam rzut swojego wnętrza. Opowiedz o swoich potrzebach, oczekiwaniach, marzeniach i inspiracjach. Informacje te pozwolą specjaliście przygotować się do rozmowy.

KROK 2

KONSULTACJA
Z PROJEKTANTEM

Specjalista dzwoni do Ciebie lub umawiane jest spotkanie stacjonarne. Rozmawiacie o Twoim przyszłym wnętrzu, pracujecie na wysłanym przez Ciebie rzucie (interaktywna wideo-rozmowa), założeniach projektowych, jego przeznaczeniu, przyszłych lokatorach, stylu, kolorystyce itp.

KROK 3

DOSTAJESZ GOTOWE ROZWIĄZANIA

W zależności od pakietu, który wybierzesz możesz otrzymać np. projekt koncepcyjny zrealizowany na podstawie Twoich oczekiwań i założeń, propozycje układu funkcjonalnego,  rozwiązania produktowe czy rabaty na zakupy!

PROJEKT ONLINE
Dostępność: CAŁA POLSKA

Pomagamy wybrać / dopasować sofę 


W ramach bezpłatnej konsultacji otrzymujesz:

  • doradztwo projektanta

  • propozycje produktów wybranych do Twojego salonu

  • korzyści zakupowe (rabat, zniżka)

Pomogliśmy urządzić już ponad 800 wnętrz!

Pomagamy urządzać w formie stacjonarnych spotkań z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz, prowadzimy szkolenia z zakresu urządzania i dekoracji wnętrz oraz pomagamy urządzać online!

Ułatwiamy urządzanie, wyposażanie czy zmiany aranżacyjne domu i wnętrza. Organizatorem programu “Pomagamy urządzać” jest Polskie Centrum Architektury Wnętrz (PCAW). Program powstał przy współpracy z architektami, projektantami, dekoratorami, stylistami wnętrz oraz producentami i dystrybutorami.
.

  • Odwiedź nas na Facebooku
  • Subskrybuj nasz kanał na You Tube
© 2020 PCAW Sp.z o.o. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.