PROJEKT ONLINE
Dostępność: CAŁA POLSKA

Pomagamy urządzać
SALON

Nie masz pomysłu na aranżację salonu? 
Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak urządzic?
Sprawdź jakie to proste!

KROK PO KROKU

Urządzanie przestrzeni dziennej jeszcze nigdy nie było tak proste!
Pokaż nam obecny stan Twojego salonu, opisz oczekiwania i skorzystaj z pomocy specjalistów!

 

KROK 1

POKAŻ NAM
SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Prześlij nam wymiary Twojego salonu, dołącz rzut / plan (jeśli posiadasz), zrób zdjęcia stanu obecnego i opowiedz nam o swoich marzeniach, oczekiwaniach, założeniach i inspiracjach. Informacje te pozwolą specjaliście przygotować się do rozmowy.

KROK 2

KONSULTACJA
Z PROJEKTANTEM

Specjalista dzwoni do Ciebie (np. interaktywna wideo-rozmowa) lub umawiane jest spotkanie stacjonarne. Rozmawiacie o Twoim wnętrzu, o stylu, kolorystyce itp. 

KROK 3

DOSTAJESZ GOTOWE ROZWIĄZANIA

W zależności od pakietu, który wybierzesz możesz otrzymać np. projekt koncepcyjny zrealizowany na podstawie Twoich oczekiwań i założeń, propozycje układu funkcjonalnego,  rozwiązania produktowe czy rabaty na zakupy!

Pomogliśmy urządzić już ponad 800 wnętrz!

Pomagamy urządzać w formie stacjonarnych spotkań z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz, prowadzimy szkolenia z zakresu urządzania i dekoracji wnętrz oraz pomagamy urządzać online!

Ułatwiamy urządzanie, wyposażanie czy zmiany aranżacyjne domu i wnętrza. Organizatorem programu “Pomagamy urządzać” jest Polskie Centrum Architektury Wnętrz (PCAW). Program powstał przy współpracy z architektami, projektantami, dekoratorami, stylistami wnętrz oraz producentami i dystrybutorami.
.

  • Odwiedź nas na Facebooku
  • Subskrybuj nasz kanał na You Tube
© 2020 PCAW Sp.z o.o. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.