top of page

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy konsultacje z architektami są płatne czy bezpłatne?

Możesz skorzystać z konsultacji z architektem / projektantem każdego dnia. Takie spotkanie trwa około 2 godzin i jest płatne w wysokości 200 złotych. Cyklicznie organizujemy również DNI OTWARTE, podczas których spotkania ze specjalistą są całkowicie bezpłatne!

Kto może skorzystać z programu "Pomagamy urządzać"? Czy to dla mnie?

Program został przygotowany z myślą o wszystkich tych, którzy są na etapie planowania wszelkiej maści remontów i planują urządzanie wnętrza. Jeśli kupiłeś / kupiłaś nowe mieszkanie lub dom od dewelopera, wybudowałeś/aś dom, planujesz remont czy zmianę aranżacji swojego wnętrza to program jest dla Ciebie. Wiedza eksperta pomoże Ci uniknąć niepotrzebnych rozczarowań i sprawi, że miejsce które planujesz urządzić będzie spełniało Twoje oczekiwania zarówno funkcjonalne jak i estetyczne.

Czy w moim mieście działa "Pomagamy urządzać"?

W 2018 roku program rozpoczął swoją działalność na terenie Warszawy. Z uwagi na duże zainteresowanie klientów z innych miast, od 2019 roku Pomagamy Urządzać rozszerza swoje funkcjonowanie o kolejne miasta w Polsce. Aktualną listę lokalizacji, w których "Pomagamy urządzać" znajdziesz tutaj

 

Kto jest organizatorem programu Pomagamy Urządzać?

Organizatorem programu PU jest  PCAW - Polskie Centrum Achitektury Wnętrz.

PU tworzymy razem z architektami wnętrz, projektantami, dekoratorami i homestagerami.

Czym jest program Pomagamy Urządzać?

Pomagamy Urządzać to program konsumencki, którego celem jest ułatwienie procesu urządzania, wyposażania czy zmian aranżacyjnych domu i wnętrza, przygotowany dla Klientów będących na różnych etapach urządzania jak również ułatwienie dostępności do usług Specjalistów z branży (architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów i homestagerów).

Od kiedy działa program Pomagamy Urządzać?

Program rozpoczął swoją aktywność w lipcu 2018 w Warszawie, a w październiku 2018 miał swoją oficjalną premierę podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. W 2018 roku Specjaliści PU pomogli urządzić ponad 600 domów i mieszkań.

bottom of page