top of page

Izabela Szewc

Fabryka Nastroju

Obszar działalności: Warszawa

Specjalizacja: wnętrza prywatne

Ukończyła podyplomowo architekturę wnętrz na Politechnice Łódzkiej i od kilku lat prowadzi autorską pracownię Fabryka Nastroju. Jest członkiem jury konkursu Dobry Design organizowanego przez wydawnictwo Publikator. Wnętrza, które zaprojektowała i zrealizowała, prezentowane były m.in. w Czterech Kątach i Tak Mieszkam. Współpracuje z Akademią Dobrze Mieszkaj, w ramach której udziela porad na targach wnętrzarskich oraz prowadzi wykłady o urządzaniu wnętrz. Pisze teksty poradnikowe m.in. dla firmy Samsung oraz portali internetowych. Kocha swoją pracę!

Wybrane realizacje

" Uwielbiam podróżować..

...odkrywać nowe miejsca, poznawać obce kultury i zwyczaje. Po każdej podróży jednak z radością wracam do domu, by tu, w moim ulubionym fotelu oglądać fotografie i wspominać.

Dom to nasza twierdza i azyl, dające nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego powinno odzwierciedlać charakter jego mieszkańców i być harmonijne z ich stylem życia, a jednocześnie podkreślać ich indywidualność.

Takie wnętrze mogę stworzyć dla Ciebie. Umiem słuchać i przetwarzać marzenia klientów na realnie istniejące cztery kąty. Bo mieszkanie to nie jest tylko zbiór mebli i kolor ścian. To dusza jego mieszkańców. "

bottom of page