DOM / MIESZKANIE

standard deweloperski 

"Pomagamy urządzać" to prosty sposób na urządzenie nowego mieszkania czy domu. Nie masz pomysłu na wnętrze? Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak urządzic?

Zastanawiasz się czy urządzać z architektem czy może jednak samemu?
Zacznij z nami!

Urządzasz nowe mieszkanie lub dom? Przed Tobą wiele decyzji na temat tego jak urządzić swoje wymarzone cztery kąty. Przestrzeń, która powstanie powinna spełniać wszystkie Twoje oczekiwania, zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Naszym celem jest ułatwienie Ci tego procesu, aby wykańczanie i aranżacja wnętrza była prosta i przyjemna.

Kupione i co dalej?

Jak pomagamy urządzać
nowe mieszkanie lub dom?

Poniżej znajdziesz różne programy wsparcia w urządzaniu nowego mieszkania / domu, które przygotowaliśmy przy współpracy z architektami, projektantami czy dekoratorami wnętrz.
Znajdź i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twojej sytuacji i potrzebom. 

KONSULTACJA ONLINE
Dostępność: CAŁA POLSKA

Bezpłatna konsultacja z architektem

W ramach bezpłatnej konsultacji otrzymujesz:

  • doradztwo projektanta (wideo-konsultacja)

  • warianty układu funkcji mieszkania / domu

  • szablon listy zakupowej

SZKOLENIE ONLINE
 

Będzie Pan zadowolony, czyli jak wykańczać, żeby się nie wykończyć

Odbierasz  mieszkanie od dewelopera i nie masz pojęcia co dalej? Planujesz przeprowadzić remont, a współpraca z architektem nie jest w tym momencie dla Ciebie? A może wiesz dokładnie co Ci się podoba, jak ma to wyglądać, ale potrzebujesz wsparcia technicznego i usystematyzowania informacji?

Pomogliśmy urządzić już ponad 800 wnętrz!

Pomagamy urządzać w formie stacjonarnych spotkań z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz, prowadzimy szkolenia z zakresu urządzania i dekoracji wnętrz oraz pomagamy urządzać online!

Ułatwiamy urządzanie, wyposażanie czy zmiany aranżacyjne domu i wnętrza. Organizatorem programu “Pomagamy urządzać” jest Polskie Centrum Architektury Wnętrz (PCAW). Program powstał przy współpracy z architektami, projektantami, dekoratorami, stylistami wnętrz oraz producentami i dystrybutorami.
.

  • Odwiedź nas na Facebooku
  • Subskrybuj nasz kanał na You Tube
© 2020 PCAW Sp.z o.o. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.