Pomagamy urządząć mieszkania i domy

Urządzasz nowe mieszkanie lub dom?
Planujesz remont, metamorfozę wnętrza,
zmianę aranżacji czy odświeżenie swoich czterech kątów? 

 

 

 

Zacznij z nami

Przed Tobą wiele decyzji na temat tego jak urządzić swoje wymarzone mieszkanie. Przestrzeń, która powstanie powinna spełniać wszystkie Twoje oczekiwania, zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Celem programu “Pomagamy urządzać” jest ułatwienie tego procesu, aby wykańczanie i aranżacja wnętrza była prosta, zrozumiała i przyjemna.


Możesz urządzać sam, możesz również skorzystać z pomocy specjalisty. W każdym z przypadków mamy dla Ciebie rozwiązania, bo przecież...  pomagamy urządzać!

JAK TO DZIAŁA?

DAJESZ

Rzut pomieszczenia, które chcesz urządzić, opowiadasz nam o swoich oczekiwaniach i marzeniach. W marach Concept Book możesz urządzić takie pomieszczenia jak: salon, jadalnia, pokój dziecka, sypialnia, gabinet, przedpokój.

DOSTAJESZ

Gotowy pomysł na pomieszczenie!

W Concept Booku znajdziesz m.in.:  koncept układu mebli, kolorystykę czy wybór materiałów. Nie będziesz musiał wyobrażać sobie jak Twoje wnętrze będzie wyglądało, gdyż otrzymasz wysokiej jakości wizualizację Twojego wnętrza!
 

 

Pomagamy urządzać

Jak pomagamy urządzać?

PORADY ARCHITEKTÓW

Konsultacje i porady specjalistów

Do Twojej dyspozycji są architekci, projektanci,
dekoratorzy i styliści wnętrz.


Umów się na spotkanie ze specjalistą w dogodnym dla Ciebie miejscu i  terminie!
Umów spotkanie już dziś! 

Koszt:  już od 99 PLN / 2h
lub bezpłatnie podczas DNI OTWARTYCH

SZKOLENIA

Zdobądź wiedzę i urządzaj świadomie

Organizujemy szkolenia z zakresu urządzania wnętrz! Jeśli zaczynasz urządzać nowy dom lub mieszkanie i nie planujesz korzystać z usług architekta czy projektanta wnętrz - skorzystaj z naszych szkoleń, dzięki którym unikniesz rozczarowań, kupisz taniej ale przede wszystkim świadomie zaprojektujesz swoje wnętrze!

Pomogliśmy urządzić już ponad 800 wnętrz!

Ułatwiamy urządzanie, wyposażanie czy zmiany aranżacyjne domu i wnętrza. Organizatorem programu “Pomagamy urządzać” jest Polskie Centrum Architektury Wnętrz (PCAW). Program powstał przy współpracy z architektami, projektantami, dekoratorami, stylistami wnętrz oraz producentami i dystrybutorami. 
.

  • Odwiedź nas na Facebooku
  • Subskrybuj nasz kanał na You Tube
© 2020 PCAW Sp.z o.o. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.